Kurz vaření pro veřejnost

Fantastický KURZ VAŘENÍ pro širokou veřejnost na labské škole!

SVATOMARTINSKÉ MENU A OCHUTNÁVKA VÍNA

Rezervace na labskekurzy@gmail.com nebo 777 143 559

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na historicky první kurz vaření! Fantastické SVATOMARTINSKÉ 3-CHODOVÉ MENU 🍗 s ochutnávkou svatomartinského vína🍷. Jídlo si vyzkoušíte připravit ve skupině stejně nadšených lidí a pod vedením legendární mistrové – Generála celé gastronomie Jarmilky Karáskové, a našich skvělých instruktorek. Zároveň ochutnáte plnohodnotné porce všech tří pokrmů, dostanete neomezený příděl kávy od našich baristek ☕, lehké občerstvení a pitný režim 🍺 je samozřejmostí!

Bude to odpoledne plné zábavy, znalostí, zkušeností, kávy, piva, vína, FANTASTICKÉHO jídla a zážitků!

Rádi se potkáme se stejně zapálenými lidmi, které gastronomie baví 🙂 🙂

Kde:

Labská SOŠ a SOU Pardubice, s.r.o.

U Josefa 118, 53009 Pardubice

Kdy?

Sobota 9.11.2019 od 10:00!


Vřele Vám děkuji za celý Náš tým!